photo_2016-12-31_23-10-07

توریست کارت

photo_2016-12-31_23-10-07

جلسه امروز هیات مدیره انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان با شرکت فناپ زیر نظر بانک پاسارگاد برگزار شد. در این جلسه مراحل چگونگی استفاده توریست کارت و نحوه همکاری انجمن و فناپ مورد بررسی قرار گرفت.
توریست کارت همانطور در فایل زیر توضیح داده شده، برای توریست ورودی و غیر ایرانی میباشد که روزانه تا سقف ١۵میلیون تومان توانایی شارژ آن را دارد و میتواند در طول سفر از آن استفاده کند تا از حمل پول نقد با خود خودداری کند. این کارت که در تعداد زیادی از صرافی های زیر نظر بانک کشاورزی با مجوز رسمی صادر خواهد شد، در صورت مفقود شدن قابلیت صدور المثنی را نیز دارد. کارت دارای تخفیف هایی است برای توریست که در صورت خرید از مراکز در حال همکاری با بانک پاسارگاد صورت میگیرد و این مراکز می توانند رستوران ها ، فروشگاههای صنایع دستی و غیره باشند.
این کارت با مشارکت آژانسهای گردشگری و شرکتهای علاقه مند به سرمایه گذاری در زمینه گردشگری خریداری خواهد شد و از آن طریق به صرافی ها تحویل داده خواهد شد که بعد از صدور آن در ابتدا کد توریست با ثبت مشخصات پاسپورت در سیستم و در ادامه با درج نام شخص بر روی کارت مورد استفاده قرار گیرد.
جزییات بیشتر همکاری انجمن و شرکت فن آپ در جلسه مجمع عمومی سوم بهمن ماه در محل اتاق بازرگانی ارائه خواهد شد.

هیات مدیره انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان

 

 

>>> دانلود فایل PDF راهنمای توریست کارت

2 دیدگاه در “توریست کارت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *