photo_2016-06-05_23-00-34

گزارش ششمین جلسه مجمع عمومی راهنمایان گردشگری استان کرمان

ششمین جلسه مجمع عمومی راهنمایان گردشگری استان کرمان با محوریت اصلی اعلان شرایط کاندیداتوری بازرس انجمن و تقدیر از راهنمایان نیکوکار با مجری گری خانم ستوده نیا در ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ در محل موسسه کریمان کویر برگزار گردید.
ابتدا خانم پیروز دبیر انجمن ،فعالیتهای انجمن را در قالب پاور پوینت (از مرداد ۹۴ )ارائه دادند. قسمتی از فعالیتهای انجمن کرمان به بازدید از موزه ها و کارگاههای صنایع دستی، شرکت در جشنواره ها و همایشها، برگزاری سمینارهای اموزشی توسط اساتید و راهنمایان گردشگری اختصاص داشت.همچنین ایشان به نمایش تعدادی از عکسهای فعالیتهای انجمن  پرداختند.سپس ایشان از برگزاری  ۱۵کلاس و سمینار اموزشی با موضوعات تاریخی- فرهنگی در سه شنبه هر هفته که به صورت مکرر برگزار گردیده اند ،در دوره جدید هیات مدیره خبر دادند.
سپس ایشان شرایط راهنمایانی را که تمایل به کاندید شدن برای بازرسی انجمن دارند را اعلام کردند تا راهنمایان مدارک خود را تا ۲۰ خرداد به انجمن تحویل بدهند. همچنین ایشان از ارائه کارت توسط انجمن به اعضایش خبر دادند.

photo_2016-06-05_23-00-31

در ادامه اقای مظفری طباطبایی رییس هیات مدیره در مورد چالشهایی که راهنمایان با آن مواجه هستند صحبت نمودند.از جمله چالشها بیمه راهنمایان، دستمزد (کف حقوق) و حضور راهنمایان بدون کارت در صحنه گردشگری بودند که راهنمایان نیز ضمن مشارکت در سخنرانی ،پیشنهاداتی را ارائه نمودند.

photo_2016-06-05_23-00-34

سپس اقای اکبری خزانه دار انجمن ضمن تشکر از راهنمایان نیکوکار عضو انجمن که کودکان سیستان و بلوچستان را در کرمان، شهداد، ماهان و بم همراهی و میزبانی کرده بودند تشکر کرده و الواحی را به رسم یادبود از طرف انجمن به آنها تقدیم کردند و یک عکس یادگاری توسط اعضای هیات مدیره همراه با راهنمایان نیکوکار گرفته شد.

photo_2016-06-05_23-00-43

بعد از آن از خانم قلندری نماینده هتل کپری قلعه گنج که به دعوت انجمن راهنمایان گردشگری کرمان دعوت شده بودند ،به معرفی هتل قلعه گنج به عنوان یک جاذبه گردشگری در منطقه جازموریان پرداختند.

photo_2016-06-05_23-00-38

در ادامه مسئولین کمیته ها ضمن درخواست همکاری اعضا با ایشان گزارش فعالیتهای خود را اعلام کردند.آقای سجاد شمس الدین سعید مسئول کمیته مدیا ؛خانم پریسا پیروز مسئول کمیته آموزش؛ خانم فاطمه شفیعی مسئول کمیته روابط عمومی و خانمها ساجده سلطانی و فائزه بهزادی مسئولین کمیته ورزش؛ حوزه فعالیتهای خود را اعلام نمودند. در پایان خانم پیروز به عنوان مسئول کمیته آموزش از راهنمایان جهت ارائه سمینارهای هفتگی دعوت به عمل اوردند؛ همچنین ایشان از راهنمایان درخواست کردند در صورت تمایل به شرکت در تور آموزشی شیراز ثبت نام خود را حداکثر تا تاریخ اول تیرماه انجام بدهند.الواح راهنمایان شرکت کننده در نهمین گردهمایی راهنمایان ایران که در شهر اصفهان برگزار گردید، توسط ایشان به راهنمایان اعطا گردید. در پایان خانم پیروز به عنوان مسئول کمیته آموزش از راهنمایان جهت ارائه سمینارهای هفتگی دعوت به عمل اوردند ؛ همچنین ایشان از راهنمایان درخواست کردند در صورت تمایل به شرکت در تور آموزشی شیراز ثبت نام خود را حداکثر تا تاریخ ۱ تیرماه انجام بدهند.الواح راهنمایان شرکت کننده در نهمین گردهمایی راهنمایان ایران که در شهر اصفهان برگزار گردید توسط ایشان به راهنمایان اعطا گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *