photo_2017-08-23_11-28-47

گزارش جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی راهنمایان گردشگرى استان کرمان

photo_2017-08-23_11-28-47

سه شنبه بیست ونهم مرداد ماه
زمان جلسه: ١٠:٣٠ الی ١٢:٣٠
مکان جلسه: اتاق بازرگانى کرمان

در ابتدا شروع جلسه با قرائت متن کنداکتور برنامه توسط اینجانب مرضیه شادروان دبیر انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان صورت گرفت.
سپس آقاى مهران مظفرى طباطبایی رئیس انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان در خصوص هماهنگی بهتر بخش خصوص گردشگری با نظارت اداره میراث فرهنگی استان و ضرورت وجود کانتر فروش تور با اجرا و مشارکت آژانس های استان و هتل ها و نظارت اداره میراث فرهنگی صحبت کردند. در ادامه بحث رسیدگی به کار راهنمایان بدون کارت (غیر مجاز) و برخورد با آنها و همچنین خبر ایشان از برگزاری کلاسهای اموزشی زبان انگلیسی و تاریخ و در صورت امکان دوره بین المللی هات (HOT) با مشارکت اتاق بازرگانى کرمان از موارد مهم صحبت های ایشان بود.
در ادامه اقاى نجفى پور نایب رئیس انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان در خصوص نرخ بندی تورهای لوکال کرمان و نرخ بندی دستمزد درایور گاید در مسیرهای استانی خبر داد.
در ادامه جلسه جناب اقای جهانشاهی معاون محترم میراث فرهنگی و صنایع دستی استان سخنان خود را در خصوص اهمیت گردشگری و پتانسیل های با ارزش کرمان در کشور آغاز کردند. همینطور به نقش و جایگا راهنمایان گردشگری در این صنعت اشاره کردند.

photo_2017-08-23_11-28-36
ایشان نیز در مورد همکاری و کمک میراث فرهنگی در جهت پیشبرد اهداف راهنمایان گردشگری استان کرمان سخنرانى کردند.
در ادامه اینجانب مرضیه شادروان در خصوص تجهیز دفتر انجمن وفعالیتهایی که قرار است به شکل سازماندهی شده در دفتر انجمن انجام شود صحبت هایی ارائه دادم و همینطور تاکید اینحانب بر عضویت در انجمن و مزایای آن از اعم صحبت ها بود.
گزارش مالی انجمن توسط اقاى اکبرى خزانه دار انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان در حضور بازرس محترم جناب اقاى نصیری صورت گرفت.
گزارش کمیته هاى انجمن توسط خانم مظفرى طباطایی مسئول کمیته های انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان انجام گرفت.
در پایان بحث و تبادل نظر راهنمایان عزیز گردشگری در مورد مشکلات پیرامون این حرفه با مشارکت اعضای انجمن صورت گرفت.

photo_2017-08-23_11-28-43
صحبتهای آقاى زمانیان عضو محترم اتاق بازرگانی کرمان و فعال گردشگری در خصوص شروع دوره سمینار اموزشی تخصصی گردشگری در دو مقطع بازاریابى مقاصد گردشگری و شاخه اکوتوریسم و اقامت گاههای بومگردى با همکاری دانشگاه مودول وین و اتاق بازرگانى کرمان و تخفیف ویژه براى راهنمایان کارت دار که از طریق انجمن انجام گرفت. معرفى شوند. هزینه ثبت نام برای عموم هفتصد هزار تومان و براى اعضاى انجمن
پانصد هزار تومان می باشد.
و در پایان ارائه CULTOUR به اعضاى شرکت کننده در مجمع ،
این کارت توسط فدراسیون جهانى راهنمایان گردشگرى (WFTGA) جهت استفاده رایگان راهنمایان گردشگری از موزه هاى خارجى ارائه شده است .
با سپاس فراوان از

جناب اقاى جهانشاهى و جناب اقاى سیاوشى که در تمام زمینه ها یار و یاور انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان بوده و هستند.

هیئت مدیره محترم انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان

اعضاى محترم انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان

و به امید روزی که با سعی و فعالیت همه ارگانها در زمینه گردشگری استان کرمان انگونه که باید و شاید بدرخشد.

مرضیه شادروان
دبیر انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *