IMG_5244

همکاری با مجموعه سنتی چشمه

درباره چشمه

چشمه بنا شد تا جایی باشد برای بازیابی آرامش ، خودمراقبتی و تندرستی.

استخر بزرگ و زیبای مجموعه با ۲۳ متر طول و ۱۱ متر عرض و آبی بی نظیر که شفافیت آن چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. این استخر حاصل تلاش گروهی از بهترین مشاوران و مهندسان، اجرای سخت گیرانه ترین استانداردهای روز جهان و استفاده از پیشرفته ترین سیستم هوشمند کنترل و اصلاح پارامترهای شیمیایی و فیزیکی آب است. چشمه دارای دو جکوزی با دمای آّب متفاوت میباشد که یکی با ۳۴ جت فشار آب برای ۸ نفر و دیگری با ۱۲ جت فشار آب برای چهار نفر تعبیه گردیده است. کادر فنی و مهندسی چشمه با تحقیق و بررسی اصول علمی بهینه ترین ترین فشار ماساژ را براورد و با ترکیب هنر و خلاقیت و پزشکی تخت های ماساژ آّب طراحی و ساخته شد شما با ورود به استخر شنا از این امکان به صورت رایگان بهره مند خواهید شد. سالن بدنسازی مشرف به استخر مجموعه چشمه با چشم اندازی بی نظیر از استخر و دارا بودن دستگاههای حرفه ای هوازی و غیر هوازی و مربیان مجرب عضو فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران در سانس اقایان و بانوان بصورت رایگان در اختیار شما که وارد محیط استخر شده اید میباشد. چشمه با در اختیار داشتن ماساژور های حرفه ای و جدیدترین متدهای ماساژ مدرن در فضایی زیبا و با رایحه و موسیقی آرامبخش ، حس زیبای بازیابی آرامش و بازیابی نشاط و سلامت را برای شما به ارمغان می آورد. چشمه با ساخت حوضچه ی آب معدنی با ترکیبی از مواد معدنی و دمای مناسب شرایط حضور در آب معدنی های طبیعی نظیر آب معدنی سیرچ را بدون نیاز به طی مسیر و صرف هزینه برای استفاده از آب های معدنی طبیعی و نگرانی از میزان سلامت را برای شما فراهم آورده است. چشمه با دغدغه سلامت و تن آرامی و زنده کردن آداب و رسوم سنتی اجدادمان سعی بر ایجاد فضای گرمابه ی سنتی با معماری و تاسیسات مدرن گرمایشی و ضدعفونی نمود تا فضایی مطبوع جهت برگشتن به سنتهای مفید آبا و اجدادی را فراهم نماید.
کارشناسان و محققان چشمه به روش هایی از شستشو و موادی نادر که در حال منسوخ شدن بودند دست یافتند که فراخور نوع مزاج برای هرکدام از افراد روشی خاص از شتشو و ماسک گذاری و استفاده از مواد را برای رسیدن به بهترین نتیجه انجام میدهند.

انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان در اقدامی کم نظیر جهت  معرفی فرهنگ ایرانی به گردشگران خارجی قراداد همکاری با مجموعه حمام سنتی چشمه را ( که تنها حمام سنتی فعال ایران) منعقد نمود.

این مجموعه سه پکیج وی‍‍‍ژه خود را در قالبهای مختلف مرطوب سازی بدن، کیسه کشی، سنگ پا، ماساژ سنتی،  ماسک های گیاهی و استراحت و پذیرایی با شربت های خنک گیاهی ارائه می نماید.

پکیج شماره یک (حمام عافیت): مدت زمان این پکیج ۶۰ دقیقه

پکیج شماره دو (حمام مشرقی): مدت زمان این پکیج ۹۰ دقیقه

پکیج شماره سه (حمام سلطان): مدت زمان این پکیج ۱۲۰ دقیقه

 همکاری با مجموعه سنتی چشمه

در ضمن روسای محترم انجمن ها میتوانند جهت ارائه خدمات فوق به توریستهای خود درخواست خود را  به ایمیل انجمن ارسال نموده و یا با آقای مهران مظفری طباطبایی تماس بگیرند.

Ktga1382@gmail.com  ایمیل انجمن

بخش نظرات بسته شده است .