photo_2016-10-15_22-23-32

سخنرانی روز جهانی گردشگری

photo_2016-10-15_22-23-32

 

آقای مهران مظفری طباطبایی رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان کرمان در مراسم پاسداشت روز جهانی گردشگری که در محل همایشهای اتاق بازرگانی برگزار گردید ضمن تبریک این روز به فعالان گردشگری از جناب آقای رزم حسینی استاندار دلسوز و پر تلاش کرمان جهت ثبت جهانی کویر لوت و قناتها تشکر ویژه ای کردند. در ابتدا ایشان به استان کرمان به عنوان پهناورترین استان ایران و دارنده بیشترین آثار ثبت شده جهانی در ایران اشاره کردند و از مسئولان و فعالان عرصه گردشگری استان درخواست توجه بیشتر و بهتر به این مقوله ارزشمند را کردند.
ایشان در ادامه از راهنمایان گردشگری به عنوان رهبران فرهنگی آگاه و علمی یاد کردند و به اهمیت جایگاه راهنمای گردشگر در عرصه گردشگری اشاره کردند.
آقای مظفری طباطبایی از وضعیت حال حاضر کوچ سرفینگ در شرایط کنونی کشور به عنوان آفت گردشگری کشور یاد کردند.
ایشان در پایان به جایگاه ویژه انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان کرمان از جمله قدیمی ترین این انجمن ها در ایران اشاره کرده و از فعالیتهای ارزنده انجمن در طول یکسال گذشته خبر دادند به ویژه قدم بزرگی که این انجمن در ارتباط با بحث آموزش راهنمایان برداشته است که از جمله آن می توان به برگزاری هفتگی سمینارهای آموزشی و تورهای آموزشی داخل و خارج از استان اشاره کرد.

یک دیدگاه در “سخنرانی روز جهانی گردشگری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *