Untitled-4

جشنواره فرهنگی و اقتصادی کرمان

حضور راهنمایان گردشگری کرمان در جشنواره فرهنگی و اقتصادی در برج میلاد تهران

جشنواره هفته فرهنگی کرمان در برج میلاد با حضور تمامی مجموعه های صنعتی و اقتصادی استان کرمان به مدت یک هفته از تاریخ ۱۶/۰۵/۹۴ الی ۲۳/۰۵/۹۴ برگزار گردید.

روز ۱۸ مرداد ماه با عنوان روز گرشگری نامگذاری شده بود و میزبان گروهی از فعالان حوزه گرشگری از جمله سازمانهای دولتی، انجمنهای صنفی و تشکلهای غیردولتی بود. انجمنهای فعال در حوزه‌های صنایع‌دستی، میراث فرهنگی، جاذبه‌های طبیعی در قالب تولیداتی جدید مانند: پوستر، سی‌دی، نقشه، بروشور و کتابچه در این شب حضور پیدا کردند.

جشنواره فرهنگی و اقتصادی کرمان

انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان نیز در راستای تحقق اهداف خود در جهت توسعه گردشگری استان در این برنامه حضور یافتند.

در این شب ضمن اجرای برنامه های سخنرانی، کنسرت موسیقی گروه بین المللی مهر از استان کرمان با ترانه های محلی خود با عناوین سوغات کرمان از جمله قوتو و پته و همچنین میراث معنوی کرمان اجرای بی نظیری داشتند.

جشنواره فرهنگی و اقتصادی کرمان

در کنار برنامه های همایش نمایشگاهی از دستاوردهای استان کرمان دایر گردید که این نمایشگاه دارای غرفه های متعدد بود. در کنار غرفه های سوغات و صنایع دستی، غرفه های غذاها و محصولات محلی استان کرمان، غرفه کویر لوت چشمگیر بود. در این غرفه جناب آقای رشیدی محقق و پژوهشگر این حوزه به سخنرانی در زمینه ظرفیت های بی نظیر کویر لوت سخنرانی نمودند.

جشنواره فرهنگی و اقتصادی کرمان

روز سه شنبه اعضای انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمان جهت بازدید از موزه ملی ایران (ایران باستان) در این مکان حضور یافتند و پس از بازدید،  راهی کرمان شدند.

بخش نظرات بسته شده است .