استقبال از گروه بین المللی رالی کویر

استقبال از گروه بین المللی رالی کویر

استقبال از گروه بین المللی رالی کویر که یک گروه ۳۰ نفره از گردشگران بین المللی بودند در شهر کرمان انجام شد. این گروه با ۱۹ دستگاه اتومبیل روز ۱۹ مهر وارد کشورمان شدند. این گروه ۳۰ نفره گردشگران بین المللی  که به ویزه فرانسوی بودند که با ۱۹ خودروی آفرود چهار ویل از مرز بازرگان وارد کشور شده و  پس از ۲۲ روز رالی و گذر از استان های متعدد از جمله آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم، اصفهان، یزد، کرمان و خراسان جنوبی در تاریخ ۹ آبان از مرز بازرگان، کشور را ترک کردند.

IMG_5530a

این گروه ۲۴ مهر پس از گذر از کمپ حاشیه ریگ جن وارد شهر تاریخی یزد شده و ضمن اقامت در یکی از هتل های سنتی، از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهر یزد بازدید کردند.photo_2016-01-25_10-24-53

پس از بازدید از شهر یزد، این گروه در تاریخ ۲۷ مهرماه وارد کویر لوت شدند و در مسیرهای از پیش تعیین شده، خود را با چالش‌ها و زیبایی‌های گرم‌ترین نقطه‌ی کره زمین تلاقی دادند و از این منطقه به عنوان یکی از بکرترین و زیباترین بیابان‌های دنیا یاد کردند.

استقبال از گروه بین المللی رالی کویر

گروه ۳۰ نفری گردشگران بین المللی رالی کویر ایران، با طی کردن مسیر و اقامت در کمپ های کویر لوت ( که پرونده ثبت جهانی این میراث بزرگ طبیعی به یونسکو نیز ارائه شده است) رالی خود را ادامه داده و در تاریخ سوم آبان ماه وارد شهر کرمان شدند و اقامت یک شبه را در هتل بین المللی پارس کرمان سپری کردند.

انجمن راهنمایان کرمان ضمن خوشامد گویی به آنها هدایایی را که نمادی از کویر بود به آنها تقدیم کردند. راهنمایان کرمانی ضمن پذیرایی با شیرینی های سنتی کرمانی همراه با گروه رالی شعار کنوانسیون را قرائت نموده و سپس کرمان را به مقصد کشورشان ترک کردند.

گزارش: خانم پریسا پیروزIMG_5510a

بخش نظرات بسته شده است .